• info@bedokhtins.ir
  • 011-42216086-7

Cambridge ESOL examination

TOEFL

Test of English as a Foreign Language

آشنائی با آزمونهای دانشگاه کمبریج انگلستان

هر ساله بیش از دو میلیون نفر در سرتاسر دنیا در بیش از 130 کشور در این امتحانات شرکت می کنند. مدرک صادر شده از دانشگاه کمبریج معتبر و شناخته شده در میان کارفرمایان و قابل ارائه به هزاران دانشگاه و موسسات آموزشی به عنوان مدرک رسمی و معیار استاندارد مهارتهای زبان انگلیسی می باشد.

مهمترین دلایل برای اخذ مدارک آزمونهای دانشگاه کمبریج

  • زبان آموزان به دلایل زیادی تمایل به شرکت در این امتحانات را دارند. برای اکثر این متقاضیان گواهینامه آزمونهای کمبریج در حقیقت گذرنامه ای جهت به دست آوردن امتیاز های کاربردی نظیرموارد ذیل می باشد
  • 1. مجوز ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزشی در سر تا سر دنیا
  • 2. بهبود وضعیت شغلی
  • 3. ارزیابی و بررسی میزان پیشرفت در زبان انگلیسی

آزمونهای عمومی زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج

این آزمونها برای تمامی زبان آموزان در تمامی سطوح از سطح مقدماتی(KET) تا سطح پیشرفته و حرفه ای(CPE) طراحی شده است. آزمون دوره های Business نیز از سطح مقدماتی (BEC Preliminary Exam) تا سطح پیشرفته (BEC Higher Exam) می باشد.

برگزاری آزمونهای بین المللی کمبریج در موسسه آموزشی، فرهنگی کیش ایر

آزمونهای بین المللی کمبریج هر ساله در 3 نوبت (خرداد، آذر، اسفند) در موسسه کیش ایر برگزار می شود. متقاضیان در هر یک از این دوره ها جهت آزمون نهائی و بین المللی می توانند با مراجعه به دفتر آموزش موسسه کیش ایر اطلاعات لازم را جهت ثبت نام در این آزمونها کسب نمایند. در پایان ذکر این نکته ضروری است که جهت انتخاب هر کدام از دوره های ذکر شده، می توانید با مشاوره با هیات علمی موسسه فرهنگی آموزشی کیش ایر کارآمدترین دوره ها را که با اهداف شما همسو باشد، انتخاب نمائید.

آزمونهای عمومی زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج :