• info@bedokhtins.ir
  • 011-42216086-7

دوره های بحث ازاد

دوره های بحث آزاد زبان انگلیسی

دوره Free Discussion

موسسه زبان کیش ایر رای ارتقای هرچه بیشتر دانشجویان زبان انگلیسی در آموزشگاه  دوره های بحث آزاد انگلیسی Free Discussion را برگزار می نماید. دوره های بحث آزاد زبان انگلیسی به صورت فشردهمی توانند بازدهی چندین برابری کلاس های عادی را از نظر بهبود مهارت Speaking انگلیسی و هم چنین توانایی برقرای ارتباط با افراد دیگر حاصل نمایند. اهمیت این دوره ها و هم چنین مهارت اساتید ما ،  را جزو بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در تهران قرار داده است که اقدام به برگزاری کلاس های بحث آزاد زبان انگلیسی  می کنند.  اما از فواید دوره های بحث آزاد زبان انگلیسی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

    بهبود باور نکردنی مهارت speaking انگلیسی
    افزایش شرکت دانشجویان در بحث ها و فعالیت های کلاس
    قرارگیری هر چه بیشتر دانشجویان در فضای واقعی زبان انگلیسی و استفاده هر جه بیشتر از زبان

اهداف برگزاری کلاسهای بحث آزاد انگلیسی

هدف از برگزاری دوره بحث آزاد انگلیسی بهبود توانائی های گفتاری دانشجویان است. در کلاسهای بحث آزاد تاکید بر مهارت Speaking می باشدو زبان آموزان نسبت به موضوعات مطرح شده در کلاس به اظهار نظر می پردازند. بدین وسیله نه تنها اعتماد به نفس آنها در صحبت کردن به زبان انگلیسی، بلکه مهارت زبان آموزان برای شرکت در مصاحبه های شغلی وتحصیلی نیز تقویت می شود.

شرایط شرکت در این دوره ها

زبان آموزان پس از گذراندن دوره KAC 10 و یا کسب امتیاز مناسب (Intermediate) در امتحان تعیین سطح می توانند در کلاسهای بحث آزاد شرکت نمایند.

تعداد وساعات دوره ها

این مقطع شامل 4 ترم می باشد که هر دوره به مدت 30 ساعت برگزار می شود.

در این دوره از کتاب speak now استفاده می شود .که از جدیدترین متدها برای تقویت مهارت مکالمه می باشد 

لازم به ذکر است . برای کلیه زبانهای خارجی موجود در موسسه زبان کیش ایر کلاسهای بحث آزاد برگزار میگردد . بحث آزاد فرانسه - بحث آزاد آلمانی - بحث آزاد روسی - بحث آزد ایتالیایی - بحث آزد اسپانیایی - بحث آزاد ترکی استانبولی - بحث آزاد سوئدی علاقه مندان به شرکت در کلاس بحث آزاد انگلیسی با دپارتمان زبان انگلیسی موسسه تماس حاصل فرمایند .
 

بحث آزاد انگلیسی - کلاس بحث آزاد انگلیسی - کلاهسهای بحث آزاد