• info@bedokhtins.ir
 • 011-42216086-7

هزینه دوره های زبان روسی

نام دوره

 • RUS1 - RUS3
 • RUS4 - RUS5

مدت دوره (ساعت)

 • هر دوره 30 ساعت
 • هر دوره 30 ساعت

هزینه دوره روزهای زوج/فرد/پنجشنبه

 •  
 •  

هزینه دوره روزهای جمعه

 •  
 •  

ظرفیت

 • 5 تا 10
 • 5 تا 10
نکته : تمامی قیمت ها به ریال می باشد.

دپارتمان زبان روسی

آموزش زبان روسی - آموزشگاه زبان روسی - مکالمه زبان روسی

مکالمه زبان روسی

زبان روسی جزء زبان هایی می باشد که یادگیری آن به ویژه در مکالمه زبان روسی بسیار مشکل می باشد. با وجود این دشواری، دپارتمان روسی موسسه زبان کیش ایر با استفاده از اساتید مجربی که در روسیه تحصیلات اکادمیک داشته اند، مکالمه زبان روسی را به نحوی اموزش می دهند که زبان آموز از همان ترم های ابتدایی بتواند صحبت کند و درک مطلب معقولی از این زبان داشته باشد. در دوره ها ی آموزش زبان روسی در کنار کتاب های اصلی ژیلی بیلی و راه روسیه کتاب آموزشی تکمیلی و فیلم های آموزشی زبان روسی  جهت تقویت مکالمه زبان روسی  آموزان استفاده می شود. گرامر در قالب مکالمه و به شکل کاربردی آموزش داده می شود.

آموزشگاه زبان روسی دپارتمان زبان روسی آموزشگاه زبان روسی کیش ایر با سابقه چندین ساله به عنوان مرکز بزرگ آموزش آکادمیک زبان روسی در سطوح مختلف به صورت عمدتاً گروهی کارنامه درخشانی در آموزش زبان روسی ازخود به جای گذاشته است.
یادگیری زبان روسی اصلاً سخت نیست.
سخنی صادقانه با کسانی که می خواهند زبان روسی بیاموزند این که از آنجایی که آموزش زبان روسی در گروه زبان های تصریفی قرار می گیرد یادگیری این زبان صرفاً باشنیدن یا آموزش زبان روسی غیرآکادمیک بسیار سخت می شود اما مدرس زبان چنان چه به منطق آموزش زبان روسی تسلط داشته باشد یادگیری زبان روسی ازهر زبان خارجی دیگری ساده ترمی شود به شرط آنکه مدرس این زبان دانش آموخته رشته آموزش زبان روسی در سطح عالی باشد و بتواند نکات دستوری بسیار مهم را به خوبی برای زبان آموز توضیح دهد بنابراین صادقانه توصیه می گردد که از یادگیری زبان روسی با کسانی که صرفاً زبان مادری آنها روسی است و یا آموزش زبان روسی را به صورت غیرآکادمیک فقط می توانند صحبت نمایند جداً خودداری نمایید.

آموزش زبان روسی

روسیه و زبان روسی ” ترین ” های زیادی دارد. با آموزش زبان روسی در آموزشگاه زبان روسی کیش ایر همراه شوید تا بیشتر شگفت زده شوید. زبان روسی جزو زبان هایی است که در صورت دانستن آن به هیچ عنوان بیکارنمی مانید. افرادی که زبان روسی می دانند چه در ایران و چه در خارج از ایران فرصت های شغلی بسیار عالی و خوبی دارند.آموزشگاه زبان روسی کیش ایر مفتخر است که بهترین های آموزش زبان روسی را به همکاری دعوت نموده است. زبانی که دارای مزیت های بسیاری است:

    زبان روسی جزو پنج زبان اول دنیا در تعداد گوینده است.
    زبان روسی زبان کشور های جماهیر شوروی سابق همانند اکراین ، قزاقستان ، ارمنستان ، اسلواکی ، ترکمنستان ، ازبکستان  می باشد.
    زبان روسی یکی از پنج زبان رسمی سازمان ملل می باشد.
    روسیه بزرگترین کشور جهان می باشد که حدود  ۱۵ % خشکی های کره زمین را در بر می گیرد.

چرا زبان روسی را در موسسه زبان روسی کیش ایر  بیاموزیم؟

    آموزش زبان روسی در موسسه زبان روسی کیش ایر به وسیله اساتید native و یا تحصیلکرده دانشگاه های معتبر تهران و مترجمین زبان روسی انجام می شود و یادگیری آموزش زبان روسی را برای شما بسیار شیرین می کنند.
    آموزش زبان روسی در کلاس های ۴ الی ۵ نفره انجام می گیرد که باعث افزایش بازدهی کلاس ها و یادگیری سریع تر زبان می شود.
    کتاب آموزش زبان روسی در سایت آموزشگاه زبان روسی کیش ایر به صورت رایگان قابل دانلود می باشد و آموزش آنلاین زبان روسی نیز برای دانشجویان موسسه زبان کیش ایر انجام می گیرد.

آموزش زبان روسی در تهران در آموزشگاه زبان روسی موسسه کیش ایر دروه های متفاوتی را شامل می شود که می توانید برای اطلاع از آنها با شماره های موسسه تماس بگیرید و یا فرم مشاوره فوری را پر نمایید.

آموزش زبان روسی در تهران در موسسه زبان روسی  کیش ایر دروه های متفاوتی را شامل می شود که می توانید برای اطلاع از آنها با شماره های موسسه تماس بگیرید و یا فرم مشاوره فوری را پر نمایید.

آزمون بین المللی زبان روسی TORFEL

یک آزمون بین المللی زبان روسی است که توسط وزارت علوم روسیه برگزار می شود. آزمون بین امللی زبان روسی TORFEL از سال ۲۰۰۹ دارای پنج سطح است که عبارتنند از : پایه ، اول ، دوم ، سوم ، چهارم .آزمون بین امللی زبان روسی از سال ۱۹۹۲ پایه ریزی شد و بعد از سال ۱۹۹۸ برای ورود به دانشگاه های کشور روسیه این آزمون بین امللی زبان روسی به صورت اجباری در آمده است. در آزمون بین المللی زبان روسی TOEFEL که در دو روز برگزار می شوند شامل موارد زیر می شود:
در روز اول سه بخش واژگان و گرامر ، خواندن و مهارت شنیداری مورد آزمون قرار می گیرند و در روز دوم مهارت های نوشتن و صحبت کردن مورد آزمون قرار می گیرند.
اگر بخواهیم سطح های آزمون بین الملی زبان روسی را با سطح بندی استاندارد اروپا مقایسه کنیم به صورت زیر بیان می شود:
سطح پایه : A2
سطح اول : B1
سطح دوم : B2
سطح سوم : C1
سطح چهارم : C2
اگر قصد ادامه تحصیل در رشته هایی مثل پزشکی و یا مهندسی در کشور روسیه را دارید و این کشور را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده اید باید حتما خود را برای شرکت در آزمون بین المللی زبان روسی TORFEL آماده کنید. ارمنستان . ازبکستان . آذربایجان . تاجیکستان . استونی . لاتوی و لیتوانی ... همگی دارای زبان ملی و رسمی روسی می باشند
مقایسه سطح های آزمون بین المللی زبان روسی با آزمون ها مشابه زبان های دیگر
آزمون بین المللی زبان روسی ТРКИ سطح ALTE سطح CEFR آزمون ESOL آزمون آیلتس TOEIC تافل
سطح 4 Level 5 C2 CPE 7.5+ - -
سطح 3 Level 4 C1 CAE 6.5-7 950+ 270+
سطح 2 Level 3 B2 FCE 5-6 785-949 227-269
سطح یک Level 2 B1 PET 3.5-4.5 550-784 163-226
پایه Level 1 A2 KET 3 225-549 96-162
مقدماتی Breakthrough A1 - 1-2 120-224 -
 
 

معرفی سطح های آزمون بین المللی زبان روسی

سطح صلاحیت ها توانایی های دارنده هر سطح حداقل دانش لغت ( حداقل لغات مورد نیاز(
مقدماتی (جزء سطح پایه( موفقیت در آزمون مقدمانی نشان دهنده صلاحیت در سطح مقدماتی زبان روسی است که متقاضی را در نیاز های ارتباطی مقدماتی در موارد محدودی از موقعیت های روزمره توانا می سازد.   750
پایه موفقیت در آزمون پایه (پیش متوسط) نشان دهنده صلاحیت در سطح پایه زبان روسی است که متقاضی را در نیازهای اساسی ارتباطی در موارد محدودی از موقعیت های روزمره و ارتباطات فرهنگی توانا می سازد. این سطح برای بدست آوردن تابعیت روسیهمورد نیاز است.برای تحصیل در موسسات آموزشی روسیه کافی نیست به جز برای دوره های مقدماتی دانشگاه ها که برای خارجی ها برگزار می شود. 1300
سطح یک (متوسط( موفقیت در آزمون سطح یک نشان دهنده صلاحیت در سطح متوسط زبان روسی است که متقاضی را در نیازهای اصلی ارتباطی در موقعیت های روزمره ، ارتباطات فرهنگی ، آموزشی و حرفه ایی توانا می سازد. توانایی ورود به موسسات آموزش عالی و یک مورد الزامی برای دانشجویان رشته زبان روسیاست . این سطح معمولاً بعد از یک سال از دوره پایه کسب می گردد. 2300
سطح 2 (پیشرفته( موفقیت در آزمون سطح 2 نشان دهنده صلاحیت در سطح بالای زبان روسی است که متقاضی را بطور گسترده و وسیعی در نیازهای ارتباطی در موقعیت های روزمره ، ارتباطات فرهنگی ، آموزشی و حرفه ایی توانا می سازد. توانایی بدست آوردن لیسانس (کارشناسی) ، فوق لیسانس(کارشناسی ارشد) و دکترا از دانشگاه های روسیه بجز در بعضی رشته های تحصیلی 10000
سطح 3 (حرفه ایی( موفقیت در آزمون سطح 3 نشان دهنده صلاحیت در سطح حرفه ایی زبان روسی است که متقاضی را به ارتباطی روان و سلیس در کلیه موقعیت های ارتباطی توانا می سازد. برای انجام تحقیقات علمی به روسی وتدریس روسی در دروه های سطح ابتدایی توانایی شرکت در زبان شناسی ، ترجمه ،ترجمه شفاهی ، ویرایش ، روزنامه نگاری، امور سیاسی (دیپلماتیک) و مدیریت در محیط های روسی زبانان و به دست آوردن دیپلم ، لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا در این زمینه ها ( به جز تخصص در زبان شناسی( 12000 ) 7000 تا از لغات پرکاربرد(
سطح 4 (تسلط کامل( موفقیت در آزمون سطح 4 نشان دهنده صلاحیت در سطح تخصص و تسلط در زبان روسی است که متقاضی در زبان روسی صلاحیتی مثل روس زبانان دارد توانایی به دست آوردن فوق لیسانس در زبان شناسی و انجام همه کارها در رشته زبان شناسی روسی 20000 ) 8000 تا از لغات پرکاربرد(
 


 

مدارک لازم جهت ثبت نام دانشجویان جدید

 • دو قطعه عکس
 • هزینه ثبت نام
 • دانشجویان یا فارغ التحصیلان دو عدد کپی از کارت دانشجویی و یا کپی مدرک تحصیلی و کپی کارت ملی

مدارک لازم جهت آزمون تعیین سطح زبان فرانسه

 • 10000 تومان هزینه آزمون
 • آزمون به صورت تستی و شفاهی و به مدت یک ساعت خواهد بود