• info@bedokhtins.ir
 • 011-42216086-7

هزینه دوره زبان المانی

 هزینه دوره هاي زبان آلمانی 

نام دوره

 • A1/1-A1/2-A2/1
 • A2/2-B1/1-B1/2
 • B2/1-B2/2
 • دوره آمادگی آزمون ZD

مدت دوره آلمانی (ساعت)

 • هر دوره 48 ساعت
 • هر دوره 48 ساعت
 • هر دوره 48 ساعت
 • یک دوره 48 ساعت

هزینه دوره روزهای زوج

 •  
 •  
 •  

هزینه دوره روزهای جمعه

ظرفیت کلاس آلمانی

 • 7 الی 12
 • 7 الی 12
 • 7 الی 12


هزینه دوره های زبان آلمانی - موسسه زبان آلمانی در تهران 

زبان آلمانی فشرده فرد جمعه ظرفیت کلاس
A1/1-A1/2-A2/1     10 - 5
A2/2-B1/1-B1/2     10 - 5
B2
 
    10 - 5

نکته : تمامی قیمت ها به ریال می باشد.

موسسه زبان آلمانی

موسسه زبان آلمانی کیش ایر یا آموزشگاه زبان آلمانی با بیش از 18 سال تجربه در امر آموزش برگزار کننده کلاسهای آموزش زبان آلمانی در تهران با برترین اساتید این زبان به صورت کلاسهای خصوی و نیمه خصوصی و همچنین گروهی به صورت فوق فشرده و فشرده و نیمه فشرده برگزار می نماید .

دوره های زبان آلمانی

دوره های زبان آلمانی ,آموزشگاه زبان آلمانی کیش ایر با جدیدترین متدهای آموزشی زبان آلمانی و با تکیه بر مکالمه و گفتگو در کلاس زبان آلمانی تشکیل می گردد. سیستم آموزشی دوره های مکالمه زبان آلمانیدر قالب آشنایی با فرهنگ آلمانی می باشد. در کتب Mention تاکید اصلی روی مکالمه زبان آلمانی می باشد به نحوی که حتی آموزش گرامر و لغات در قالب مکالمه زبان آلمانی انجام می پذیرد. اصطلاحات و لغات به کار رفته در این کتاب، اصطلاحات و مطالب به روز می باشد که زبان آموزان از این طریق با فرهنگ و شیوه زندگی در آلمان آشنایی پیدا کنند. در دوره های آموزشی زبان آلمانی از مواد کمک آموزشی متنوع و استاندارد از جمله فیلم آموزشی تخصصی، کتاب داستان های به روز و جذاب آلمانی استفاده می شود تا بدین وسیله زبان آموزان تسلط بیشتری بر زبان داشته و شیواتر سخن بگویند.

دوره آمادگی آزمون ZD

Zertifikat Deutsch

آزمون بین المللی زبان آلمانی است که جهت مهاجرت یا اخذ ویزای دانشجویی مورد نیاز می باشد. با موفقیت در امتحان ZD (B1) مشخص می گردد که دارنده مدرک دارای دانش خوب مقدماتی در زبان روزمره آلمانی است. بطوریکه توانایی بر طرف نمودن مشکلات خود را از نقطه نظر زبانی در تمامی موارد روزمره خواهد داشت. سطح معل.مات زبان برای متقاضیان تحصیل در آلمان در مرحله اقدام به پذیرش B1 و مدرک لازم برای ارائه به مرکز اونی اسیست با ZD است. دارای سه بخش کتبی، گفتاری و شنیداری است.

دوره آمادگی آزمون DAF

(Test Deutsch ats Fremd Sprache

این آزمون برای سنجش مهارت زبان آلمانی افراد خارجی است. کسانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های آلمان را دارند باید در این آزمون شرکت کنند که شامل چهار بخش شفاهی، شنیداری، نوشتاری و درک مطلب است. برای داوطلبان خارج از آلمان مجوز ورود به دانشگاهnot;های آلمان، این آزمون میnot;باشد.
جهت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های دوره زبان آلمانی با موسسه زبان کیش ایر تماس بگیرید .
برای اطلاع از دوره ها آموزش زبان آلمانی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان آلمانی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید

آموزشگاه زبان آلمانی

به زبان صنعتی ترین کشور اروپا سلام کنید. آموزش زبان آلمانی ، زبان علم مهندسی روز است. اگر شما تصمیم به آموختن و آموزش زبان آلمانی گرفته اید باید گفت که یکی از پر کاربرد ترین زبان های موسسه زبان آلمانی کیش ایررا انتخاب نموده اید. یادگیری و آموزش زبان آلمانی به شما امکان می دهد تا افق های زندگیتان را وسعت بخشید و گزینه های بسیار بیشتری در فرصت های شغلی و مهاجرتی خود پدید آورید. زبان آلمانی حرف های بسیاری برای گفتن دارد همانند:

آموزش زبان آلمانی

 

آموزش زبان آلمانی


زبان آلمانی بیشترین گوینده را در اروپا دارد.
زبان آلمانی سومین اقتصاد برتر دنیا را دارا می باشد.
دانستن زبان آلمانی فرصت های شغلی زیادی را بوجود می آورد.
آلمانی ها بیشترین مقدار پول را برای گردشگری خرج می کنند.
زبان آلمانی زبان رسمی آلمان ، اتریش، سویس ، لوکزامبرگ ، لیختن اشتاین و بلژیک می باشد.
کلاس زبان آلمانی در آموزشگاه زبان آلمانی کیش ایر
اما چرا آموزش زبان المانی را در موسسه زبان آلمانی کیش ایر بیاموزیم؟

دوره مکالمه زبان آلمانی

موسسه زبان آلمانی کیش ایر نسبت به موسسات آموزش زبان آلمانی دیگرخدمات بسیار متنوعی را ارئه می دهد.
دوره های آموزش زبان آلمانی در آموزشگاه زبان آلمانی کیش ایر با کتاب های بسیار مفید Mention برگزار می گردند.
در دوره های آموزش مکالمه زبان المانی درآموزشگاه زبان آلمانی سعی در پیشرفت هر چه سریع تر شما و همچنین مکالمه زبان آلمانی روان شما می شود.

 

کلاس مکالمه آلمانی


به عنوان مثال از آنجایی که ادامه تحصیل در آلمان نسبت به بسیاری از کشور های اروپایی و امریکایی آسان تر و هزینه تحصیل در آلمان پایین تر است موسسه زبان آلمانی سعی می کند راهنمایی های لازم را به دانشجویان جهت ارائه مدارک انجام دهد.