• info@bedokhtins.ir
  • 011-42216086-7

مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج


یکی از آسان ترین روش های اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج با یک شخص آلمانی و یا شخص مقیم کشور آلمان است اما باید توجه داشته باشید که امروزه  به دلیل سوءاستفاده هایی که از این طریق شده است قوانین بسیار سختگیرانه ای در این باب وضع شده است. لذا در حال حاضر تنها افرادی میتوانند مهاجرت به آلمان را از طریق اخذ ویزای ازدواج پیش بگیرند که قصد واقعی این امر را ثابت کنند.
در واقع اگر شخصی قصدازدواج با یک تبعه آلمان و یا مقیم آلمان را داشته باشد می بایست مدارکی همچون عکس های خانوادگی، ایمیل، سند ازدواج، گواهی تجرد و گواهی عدم سوءپیشینه را به سفارت ارائه دهد. شخص تبعه آلمان نیز می بایست ثابت نماید از هر نظر امکان تامین همسر خود را در کشور آلمان خواهد داشت. یکی از شرایط خاص و ویژه این امر دریافت دستمزد مکفی برای تامین معاش دو نفر شخص بالغ در آلمان است.
همچنین شخص تبعه آلمان می بایست ثابت نماید سابقه نقض قانون و سوءپیشینه ای در کشور آلمان نداشته است.

از جمله قوانینی که امروزه از بروز هرگونه سوءاستفاده از طریق ویزای ازدواج جلوگیری می نماید اعطای پاسپورت به همسر خارجی پس از گذراندن حداقل 3 سال زندگی مشترک در آلمان است. بنابراین مهاجرت به آلمان از طریق ویزای ازدواج یکی از آسان ترین و درعین حال حساس ترین ویزاها از نظر دولت آلمان است.
 یکی از مواردی که همسر ایرانی می بایست به آن توجه نماید داشتن مهارت زبان آلمانی در سطح ابتدایی است.
شما می توانید جهت مشاوره و  ثبت نام در کلاسهای آلمانی بر لینک زیر کلیک نمایید :
http://www.behdokhtins.ir/RegisterOnline.aspx?.id=zFB0yMTikL8=

ویا از راههای ارتباطی زیر  با ما تماس بگیرید:
http://www.behdokhtins.ir/StaticPage/25/