• info@bedokhtins.ir
  • 011-42216086-7

مهاجرت از طریق تحصیل

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

چرا آلمان؟

تحصیل در آلمان از گذشته به خصوص در سالهای اخیر مورد توجه بسیاری از دانشجویان بوده است. دلایل زیادی من جمله نظام تحصیلی رایگان، ارائه خدمات علمی و آموزشی بسیار عالی، امکان تحصیل به دو زبان انگلیسی و آلمانی، شرایط بسیار خوب کار پس از پایان تحصیل و دلایل دیگر باعث شده است آلمان یکی از اولین انتخاب های مهاجرت و تحصیل باشد.
فرصت خوبی که در حال حاضر در آلمان وجود دارد تحصیل در مقطع پیش دانشگاهی و لیسانس بدون قبولی دانشگاه سراسری ایران است

با چه سطح تحصیلات می توان در آلمان ادامه تحصیل داد؟

•. درواقع دانش آموزانی که دیپلم 12 ساله را در ایران اخذ نموده این با وجود مهارت زبان آلمانی در سطح  B1 یا B2 می توانند دوره 9 ماهه کالج را در آلمان پشت سر بگذارند و وارد مقطع کارشناسی شوند. 

چطور میشه وارد دانشگاه آلمان شد؟

      دانش آموزانی که مدرک خود را با معدل بالا اخذ نمایند می توانند بدون گذراندن دوره کالج وارد بهترین دانشگاه های آلمان شوند.
مقطع کارشناسی ارشد در آلمان در بیشتر رشته ها به دو زبان انگلیسی و آلمانی ارائه می شود و دانشجویان می توانند با داشتن مدرک زبان انگلیسی آیلتس 6/5 به بالا و یا مدرک زبان آلمانی B2 می توانند در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل نماید.
•برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ مدرک آیلتس 6/5 و یا مدرک B2 آلمانی با موسسه بهدخت(کیش ایر)  تماس بگیرید.

هزینه تحصیل در آلمان ؟

• هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد نیز همانند مقطع کارشناسی رایگان می باشد و دانشجویان هزینه ای در حدود 150 تا 300 یورو در هرترم به عنوان شهریه پرداخت می نمایند.

تحصیل در مقطع دکترا

•در مقطع دکترا پذیرش با تایید استاد راهنما انجام می پذیرد و در واقع کسانی می توانند در مقطع دکترا تحصیل نمایند که رزومه تحصیلی خوبی داشته باشند و از نظر استاد راهنما قابل تایید باشند. همانطور که میدانید تحصیل در مقطع دکترا در آلمان به عنوان شغل پذیرفته شده است و دانشجویان با عملکرد مناسب خود در دانشگاه می توانند حقوق دریافت کنند و هزینه زندگی خود را تامین نمایند. البته میزان این دستمزد به عملکرد دانشجو بستگی دارد و دستمزد همه دانشجویان به یک میزان نخواهد بود.

شما می توانید جهت مشاوره و  ثبت نام در کلاسهای آلمانی بر لینک زیر کلیک نمایید :
http://www.behdokhtins.ir/RegisterOnline.aspx?.id=zFB0yMTikL8=

ویا از راههای ارتباطی زیر  با ما تماس بگیرید:
http://www.behdokhtins.ir/StaticPage/25/