• info@bedokhtins.ir
  • 011-42216086-7

تقویم ازمون های بین المللی

قابل توجه دانشجويان گرامی

بدينوسيله به اطلاع مي رساند

  • زمان برگزاری آزمونهای بين المللی ,KETPETFCECAE,CPE دانشگاه كمبريج آذر ماه و خرداد ماه هر سال در محل موسسه برگزار می گردد. مهلت ثبت نام برای آزمون 2ماه قبل از برگزاری آزمون می باشد. كه تاريخ دقيق آن متعابقا اعلام می گردد.

دوره آمادگی آزمونFCE

(The First Certificate in Examination)

آزمون FCE در جدول برگزاری آزمون‌های رسمی دانشگاه کمبریج انگلستان پس از آزمون PET قرار گرفته و این آزمون دانش زبانی زبان‌آموزان را در سطح (Upper-Intermediate) مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
 آزمون FCE توانایی زبانی داوطلبان را که مایلند انگلیسی را در موقعیت¬های کاری روزمره به کار برند می سنجد. آزمون FCE برای دانشگاه ها، کالج ها و کارفرمایان در سرتاسر جهان مدرک معتبری است. تعداد بسیار زیادی از زبان‌آموزان در سراسرِ دنیا با شرکت در آزمون FCE و کسب نمره‌ی قبولی مدرک رسمی و بین‌المللی از دانشگاه کمبریج انگلستان دریافت می کنند. در موسسه کیش ایر دوره های آزمون FCE با کتاب Ready for first برگزار می گردد که کتاب Ready for first دارای محتوای آموزشی غنی و مورد نیاز زبان آموزان است . علاقه مندان جهت شرکت در دوره های آمادگی آزمون fce , موسسه زبان های خارجی کیش ایر با دپارتمان زبان انگلیسی موسسه تماس حاصل فرمایند . 

دوره آمادگی آزمونCAE

(Certification in Advanced English)

آزمون CAE  از آزمون‌های مطرح و معتبر دانشگاه کمبریج انگلستان قلمداد می‌شود که زبان‌آموزان در سراسر دنیا با شرکت در آن می‌توانند دانشِ زبانی خود را در سطح پیشرفته مورد ارزیابی قرار دهند. در جدول پلکانی آزمون‌های رسمی دانشگاه کمبریج CAE بعد ازآزمون FCE قرار می گیرد. امروزه برخی از موسسات آموزشی و دانشگاه های دنیا به جای مدرک IELTS معادل آن مدرک CAE را نیز به عنوان مدرک رسمی زبانی از دانشجویان جهت ثبت نام قبول می نمایند. علاقه مندان جهت شرکت در دوره های آمادگی آزمون CAE موسسه کیش ایر با دپارتمان زبان انگلیسی موسسه تماس حاصل فرمایند .